کلاس ششم دلفان
ششمی ها 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان

عصر روز دو شنبه در هشتصد و هفتاد و هشتمین جلسه شورای عالی آموزش وپرورش ، با مصوب شدن تفکیک درس فارسی پایه ششم ابتدایی به 3 بخش قرائت فارسی ، دیکته و انشا مقرر شد در جدول برنامه ریزی درسی 2ساعت در هفته به قرائت فارسی و دیکته و 1 ساعت به انشا اختصاص یابد .

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش ، در ابتدای این نشست ، نوری ، رئیس مرکز آمار وفناوری اطلاعات  وارتباطات وزارت آموزش وپرورش گزارشی اجمالی از فعالیت ها و اقدامات  این وزارتخانه  در راستای تجهیز مدارس به فناوری های نوین آموزشی ،  هوشمند سازی مدارس  ، تولید محتوا ، ایجاد شبکه های ارتباطی، توانمند سازی معلمان و ... در حوزه IT ارائه داد .

بنا براین گزارش ، در این نشست بر توسعه فعالیت های مرکز آمار و فناوری اطلاعات و ارتباط  در 2 حوزه  کمی و کیفی و بازنگری سند فاوا در آموزش وپرورش همچنین تولید سندی برای تبیین اهداف ،‌ مبانی ، اصول ، استانداردها وکارکرد مدارس هوشمند تاکیدشد.

براساس این گزارش ، در ادامه این نشست طرح جامع توسعه و ترویج اقامه نماز در مدارس مورد بررسی و طبق سنوات گذشته بندی دیگر از این طرح مورد تصویب اعضاء قرار گرفت

[ ۱۳٩۱/۱۱/۱۳ ] [ ٢:۱٥ ‎ق.ظ ] [ امیر حسین خزایی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سلام به بازدیدکنندگان - این وبلاگ می کوشد تا مطالب تازه وجدیدی را در اختیار دانش آموزان -اولیا -پرسنل مدرسه وتمامی بازدیدکنندگان قرار دهد
موضوعات وب
RSS Feed

سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس
<CENTER>مشاهده جدول کامل ليگ برتر ايران

Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت